TurkishEnglishHebrewMalteseGermanItalianSpanishFrenchRussianPortugueseChinese (Simplified)Arabic

P.V.C. Kenar Bantları

P.V.C. Kenar Bantları

Mad Wolf Pvc Bantlar

Termoplastik kenarbantları günümüzde mobilyanın ayrılmaz bir parçası ve hatta çoğu zaman öne çıkan dizayn unsuru olmuştur.Masa,gövde,dolap kapakları,tezgah,kapı derken,bir çok noktada kenarbantları hayatımıza girmiştir.

Mad Wolf Düz Renk kenarbantları gerek tümleşik gerek kontrast yaratan renk geniş renk seçenekleriyle tüm mobilyalara uyum sağlar,dekoratif görünümleri ile yüzeylere bütünlük katar.

Mad Wolf Ahşap Desenler ile mobilyalarda etkileyici doğal görünümü yakalamak mümkündür.Mad Wolf kenarbantları gelişmiş teknolojisi ile mobilyalarda ahşap desenlere birebir uyum sağlar,istenen vurguyu doğallığı bozmadan verir.

Mad Wolf High Gloss -Parlak- kenarbantları etkileyici parlaklığı ve mobilya ile sağladığı eşsiz uyumu ile mobilyalara yepyeni bir görünüm sağlar.

Mad Wolf çift renk kenarbantları tasarımcılara kullanacakları kenarbantlarında zemin ve üst renklerini farklı seçebilme imkanı tanıyarak mobilyalarda şık ve zarif bir görünüm sağlar.

Mad Wolf Alüminyum kenarbantlarımodern görünüşleriyle, 21.yüzyıl mobilyalarına taze bir dokunuş getirecek mobilyalarda göz alıcı bir vurgu yaratacaktır.

Mad Wolf Eko Parlak Pvc ve Mad Wolf Tutkallı Pvc yeni ürünlerimizdendir.

pvc_bant_2 pvc_bant_2
pvc_bant pvc_bant